خدمات وکیوم با دستگاه های مدرن و پیشرفته در نیل چوب انجام میشود. پذیرش خدمات جهت همکار و یا بصورت سفارشی با هماهنگی و زمانبندی دقیق کارشناسان صورت میگیرد.

نیل چوب با در اختیار داشتن دستگاه های پیشرفته و نیرو های متخصص در زمینه ارائه خدمات وکیوم چوب فعالیت گسترده دارد.

یکی از  خدماتی که در کارگاه خدمات نیل چوب انجام میشود، خدمات وکیوم و ممبران است. کارگاه ما با بهره گیری دستگاه پیشرفته و به روز و همچنین کادری ماهر و با تجربه، آماده خدمت رسانی به ام دی اف کاران و کابینت کاران است.

 

خدمات وکیوم نیل چوب

ما توانایی انجام خدمات وکیوم بر روی انواع چوب را داریم. نمونه های اجرا شده توسط نیل چوب بسیار پیشرفته و جدید است. شما میتوانید برای انجام سفارشات خود با ما تماس بگیرید.

ما میتوانیم بهترین خدمات را ارائه کنیم.

هر چیزی که در ذهن شما میگذرد قابلیت پیاده سازی دارد. و ما در نیل چوب میتوانیم آنرا انجام دهیم.

طراحی و اجرای کامل از صفر تا 100 در نیل چوب انجام میشود.

چرا باید کارگاه نیل چوب را برای انجام خدمات وکیوم و CNC انتخاب کنیم؟
1- مجهز به دستگاه های به روز و پیشرفته با استاندارد برای انجام تمام خدمات
2- استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت
3- دارای کادری مجرب و ماهر و با تجربه جهت انجام خدمات
4- به دلیل مجهز بودن کارگاه به دستگاه کات و CNC برای ساخت در کابینت کلاسیک، دیگر نیازی به جا به جایی کار بین کارگاههای خدماتی نیست و کلیه خدمات به صورت یکجا در نیل چوب انجام می شود. بدین صورت در زمان و هزینه شما صرفه جویی می شود. شما می توانید تهیه ورق را نیز به همکاران ما بسپارید. مطمئن باشید کارگاه برای راحتی کار خود و افزایش کیفیت وکیوم از ورق با کیفیت استفاده می‌کند.
5- زمان بندی دقیق برای تحویل بموقع
6- مجهز به ناوگان پخش و تحویل کار در محل پروژه شما

7- ارائه تنواع بالای خدمات جهت سهولت انتخاب متناسب با محیط شما

تنوع خدمات وکیوم

قیمت خدمات وکیوم
موارد مختلفی میتواند روی نحوه قیمت گذاری وکیوم ام دی اف موثر باشد. بطور مثال قیمت روکش و چسب مورد استفاده برای انجام خدمات وکیوم. همین امر باعث میشود تا قیمت متناسب با شرایط و نوع کار تغییر کند، تعرفه وکیوم ام دی اف میتواند متغییر باشد. معمولا دستمزد به ازای هر سینی در مجموع دریافت می شود. در نیل چوب شما کمترین هزینه را پرداخت خواهید کرد. ما مجهز به کارگاهی پیشرفته هستیم و میتوانیم خدمات را در کمترین زمان و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت ارائه کنیم.

کارگاه خدمات چوب و ام دی اف نیل چوب به عنوان مجهزترین کارگاه خدماتی در استان البرز و شهر کرج، کلیه خدمات مربوط به کابینت و دکوراسیون را به صورت مجتمع به کابینت کاران و انبوه سازان ارائه می کند.