کابینت ممبران

طرح های مختلف کابینت ممبران

اجرا توسط نیل چوب

نیل چوب با دارا بودن کارگاهی مجهز و مدرن قابلیت اجرا طرح های مختلف را به آسانی دارد.

کابینت ممبران

اجرا توسط نیل چوب

چرا ممبران؟

ممبران یکی از مدرن ترین طرح های روز دنیاست که دارای مزیت های زیادی است.

دوام بالا در کنار زیبایی خاص آن میتواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب نماید.

نیل چوب با دارابودن دستگاه های روز دنیا میتواند طرح های منحصربه فرد را برای شما اجرا نماید.

نمونه های اجرا شده در نیل چوب میتواند گواه توانایی های ما باشد.

کابینت ممبران نوعی پوشش است که با فشار دادن غشاهای PVC بر روی سطح MDF خام یک طرفه به دست می آید. ممبران های پی وی سی مورد استفاده در ساخت کابینت های ممبران، فویل های آنتی باکتریال و سالم مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) هستند. آنها حاوی مواد سرطان زا نیستند.

بیشتر بدانید

کابینت ممبران کجا استفاده می شود؟

کابینت های ممبران به طور مکرر در زمینه های معماری و دکوراسیون به ویژه در کابینت آشپزخانه و حمام، یونیت های تلویزیون استفاده می شود. اخیراً استفاده از آن در قفسه های کت، کاور کشوها و اتاق خواب ها رواج یافته است.

یکی از مهم ترین ویژگی های کابینت ممبران این است که پس از پردازش ظاهری سه بعدی پیدا می کنند. این ویژگی ظاهری تزئینی و شیک به مکان های استفاده می دهد. تمیز کردن کابینت های ممبران بسیار آسان است. حاوی باکتری و مواد مضر نیست. این یک انتخاب ایده آل برای استفاده در خانه و محل کار خواهد بود زیرا بادوام، طولانی مدت و قوی است.

مزیت این روکش ها این است که به صورت مونوبلاک طراحی شده و به صورت یک تکه فشرده می شوند. به همین دلیل با شرایطی مانند شکستگی و ترک مواجه نمی شوند، سال ها دوام دارند. یکی دیگر از مزیت های تک تکه بودن این است که لبه ها نواری ندارند، آنها از نظر رنگ و طرح به عنوان یک تصویر یکپارچه هستند. علاوه بر این، به دلیل پوسته شدن و رطوبت لبه های درپوش، تورم وجود ندارد. به همین دلیل درب های ممبران مورد علاقه کاربران در کابینت آشپزخانه و حمام است.

از آنجایی که غشاء با مواد پی وی سی پوشانده شده است که معمولاً در پنجره ها استفاده می شود، زرد یا محو نمی شود. با این حال، از آنجایی که تنها یک سطح، یعنی قسمت بیرونی، با PVC پوشیده شده است، اطمینان حاصل می شود که هیچ ماده مصنوعی دیگری به جز ام دی اف با ظروف آشپزخانه تماس نداشته باشد.

Related projects